Umów wizytęprzez Internet!


Wybierz dogodny termin w poniższym kalendarzu i potwierdź rezerwację.

Wczytywanie kalendarza...

Powrót do kalendarza
Rezerwacja wizyty Rezerwacja wizyty telefonicznej Rezerwacja wizyty wideo Łódź
Rezerwacja wizyty Rezerwacja wizyty telefonicznej Rezerwacja wizyty wideo Łódź
Rezerwacja wizyty Rezerwacja wizyty telefonicznej Rezerwacja wizyty wideo Łódź
Rezerwacja wizyty Rezerwacja wizyty telefonicznej Rezerwacja wizyty wideo Łódź
01 stycznia 0000 godzina 00:00
Łódź, ul. Doktora Seweryna Sterlinga 16/18
Dietetyk: Hanna Kloczkowska
Łódź, ul. Doktora Seweryna Sterlinga 16/18
Dietetyk: Chrystyna Turyk
Łódź, ul. Doktora Seweryna Sterlinga 16/18
Dietetyk: mgr Joanna Kubat
Łódź, ul. Doktora Seweryna Sterlinga 16/18
Dietetyk: mgr Izabella Arcabowicz
Tutaj wpisz kod który otrzymałeś wiadomością sms.
Wysyłanie

Wysyłanie danych

Zapraszam serdecznie na bezpłatne
konsultacje w moim gabinecie.

W ramach wspólnego spotkania:

 • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
 • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
 • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę spotkania.

tel. 575 439 951

tel. 539 179 756

tel. 737 174 301

tel. 500 659 027

Zapraszam serdecznie na
konsultację online.

W ramach wspólnego spotkania:

 • dokonamy szczegółowej oceny masy i składu ciała
 • przeanalizujemy Twoje potrzeby i wydatki energetyczne
 • ustalimy optymalny zakres badań laboratoryjnych

Proszę o telefon aby umówić konkretną godzinę rozmowy.

tel. 575 439 951

tel. 539 179 756

tel. 737 174 301

tel. 500 659 027

 Hanna Kloczkowska
Hanna Kloczkowska
 Chrystyna Turyk
Chrystyna Turyk
mgr Joanna Kubat
mgr Joanna Kubat
mgr Izabella Arcabowicz
mgr Izabella Arcabowicz
Ukryj kalendarz

Opinie pacjentów

 • Dodaj opinie
 • Szymon

  Indywidualna dieta. Pani Iza dostosowała jadłospis do pracy zmianowej, weekendów i dni wolnych. Bardzo indywidualne podejście. Polecam

  05.04.2021
 • Dagmara

  Posiłki smaczne i na każdą kieszeń. Efekty zadowalające!

  02.04.2021
 • Kasia

  Syn jest na diecie od miesiąca. Po pomiarach na wizycie kontrolnej widzę wspaniałe rezultaty. Posiłki smakują synowi, jak i całej rodzinie :).

  24.03.2021
 • Katarzyna

  To niesamowite uczucie, gdy po latach znowu wchodzi się w ubrania o kilka rozmiarów mniejsze :) Taka drobna rzecz a cieszy. Dzięki Pani Asi zdecydowanie zmieniło się moje podejście do jedzenia, wiem już, że nie muszę sobie wszystkiego odmawiać, wystarczy to mądrze rozplanować, wymienić parę składników na zdrowsze i można ... mieć super posiłki. Nie boję się już słodkości, gdy wiem, że zrobiłam je z pełnowartościowych składników :) Można jeść smacznie i osiągnąć swoje cele.

  czytaj więcej
  23.03.2021
 • Borys

  Pani Asia jest pierwszym dietetykiem, który faktycznie słucha. Po wielu przygodach w innych gabinetach, w końcu posiłki były faktycznie dopasowane do mojego trybu dnia, uwzględniały nawet mój wyjazd, nie musiałem się przejmować co zjem na trasie - pani Asia to zaplanowała :) Super opcją jest to, że mogę wybierać sobie, ... które śniadanie czy inny posiłek zjem danego dnia, nie ma sztywnej rozpiski, tylko aby jak najbardziej ułatwić i przypasować jadłospis do realiów życia. Polecam każdemu!

  czytaj więcej
  18.03.2021
 • Aleksandra

  Jeśli macie problemy zdrowotne, to wizyta u Pani Asi jest doskonałym rozwiązaniem :) Poprawa wyników badań i samopoczucia gwarantowana. A wszystko to przy smacznych i prostych posiłkach, których przygotowanie nie zabiera dużo czasu. Rozpiska produktów zalecanych i przeciwwskazanych przy danych chorobach i jasne zalecenia pozwalają nauczyć się jak samemu komponować ... posiłki po zakończeniu współpracy. Pani Asia bardzo stawia na edukację podopiecznych, za co jestem jej niezmiernie wdzięczna!

  czytaj więcej
  13.03.2021
 • Ania Kacprzycka

  Przesympatyczna Pani dietetyk z podejściem do pacjenta, super przepisy dobrane pod indywidualne podniebienie i widać rezultaty przy co miesięcznej wizycie. Polecam z całego serca.

  11.03.2021
 • Dagmara

  Pani Asia nie rzuca na głęboką wodę :) Wielu dietetyków oczekuje wyeliminowania wszystkich błędów żywieniowych od razu. To bardzo szybko zniechęca, bo jest nierealne do wykonania. Pani Asia stopniowo pomaga wyrobić zdrowe nawyki, dostosowuje tempo zmian do podopiecznych i człowiek nawet się nie zorientuje kiedy wypija już te 2 litry ... wody, przestał tyle solić, a w zamian nauczył się stosować zioła, nawet zaczął jeść regularnie! Takie zmiany wprowadzane powoli są naprawdę trwałe. Widać w tym duże doświadczenie Pani Asi w pracy z pacjentami.

  czytaj więcej
  09.03.2021
 • Olaf

  Nie samo schudnięcie, a rekompozycja sylwetki, jak to powtarza Pani Asia! Dzięki niej pozbyłem się nadmiaru tkanki tłuszczowej i zmotywowany do treningów, rozbudowałem masę mięśniową. W końcu zacząłem też pić odpowiednie ilości wody, co przełożyło się na wiele korzyści. Dzięki rozplanowanemu systemowi jedzenia mogłem chwilę po pracy już iść na ... trening, bo posiłki przedtreningowe były bardzo szybkie do wykonania i zawierały składniki potrzebne do dużego wydatkowania energii na siłowni. Nie było problemu z ciężkością na żołądku ani braku sił podczas treningów. Polecam każdemu!

  czytaj więcej
  04.03.2021
 • Elżbieta

  Ogromny plus za dostosowanie diety do mojego trybu dnia! Jeśli pracuję zdalnie, posiłki są do wykonania na szybko w domu. Jak muszę pracować z biura - mam tak zaplanowane posiłki, aby można je było przygotować wcześniej i zabrać w pudełkach. Nie chodzę głodna w pracy i nie podjadam już byle ... czego, jak to miało miejsce wcześniej, gdy do pracy nie szykowałam sobie jedzenia. Pani Asia zadbała o każdy szczegół i faktycznie czuć, że przygotowany jadłospis jest indywidualny, stworzony pod moje potrzeby :)

  czytaj więcej
  27.02.2021
 • Emilia

  Bardzo serdecznie polecam Panią Hanię🤗🤗profesjonalista pod każdym względem ☺️☺️dieta smaczna i szybka w przygotowaniu, posilki dostosowane do klienta, produkty nie są z góry narzucane, je się to co lubi, normalnie niemożliwe na diecie a jednak 😉w końcu dieta jest przyjemnością a nie kara 😊

  24.02.2021
 • Arek

  Dieta małżeńska to świetna opcja! Oszczędza się czas na przygotowywaniu posiłków, te główne są wspólne dla partnerów, nie marnuje się produktów i pieniędzy, można gotować na zmianę. Koniec z przepełnioną lodówką, gdy każdy je co innego i gotowaniem na dwa garnki. Dbanie o zdrowie wspólnie to też większa motywacja i ... wsparcie. Łatwiej osiągnąć zamierzone cele.

  czytaj więcej
  23.02.2021
 • Michał

  Diety na każdą kieszeń, dużo propozycji i profesjonalne podejście. Polecam

  17.02.2021
 • Weronika

  Pani Iza to wspaniały dietetyk. Doskonale ułożona dieta, składała się z mnóstwa propozycji, które były łatwe w przygotowaniu. Pani Iza pochodzi do każdego pacjenta bardzo indywidualnie. Świetny kontakt, a przede wszystkim bardzo zadowolona jestem z efektów.

  17.02.2021
 • Marlena

  Każda osoba z insulinoopornością wie jak to jest tyć z powietrza. Pani Asia jako dietetyk kliniczny po SOIT zdecydowanie jest specjalistą w tej jednostce chorobowej. W końcu znalazłam pomoc, wsparcie i dostałam mnóstwo merytorycznych wskazówek jak sobie poradzić z moją przypadłością. Nie tylko lepiej się czuję, ale też w końcu ... widzę różnicę w wyglądzie! I wiem jak komponować posiłki aby nie mieć po nich spadków energii, nie zasypiać na siedząco. Polecam z całego serca!

  czytaj więcej
  17.02.2021
 • Aleksandra

  Byłam od skrzydłami p. Izy i bardzo polecam jej diety. Posiłki są proste w wykonaniu i zarazem baaaardzo pyszne ;)

  16.02.2021
 • Alicja

  Książeczka zamienników dodawana do programu żywieniowego to istna kopalnia wiedzy! Pani Asia tłumaczy zasady korzystania z niej w bardzo prosty sposób, każdy zrozumie i nauczy się z niej korzystać, a naprawdę warto! Gdy nie uda mi się kupić danego składnika lub mąż coś podkradnie z lodówki, to już nie problem ... :) Wiem na co i jak mogę sobie zamienić dany produkt. A to coś, czego brakowało mi w jadłospisach u innych dietetyków. W końcu nie ma problematycznych sytuacji i dieta przebiega bez zakłóceń :)

  czytaj więcej
  12.02.2021
 • Maciej

  Doskonale dopasowana dieta do trybu dnia i pracy - uwzględnione posiłki na wynos, możliwość odgrzewania, godziny posiłków zgodne z przerwami w pracy. Dodatkowo krótki czas przygotowania potraw, smaczne dania, ogólnie super!

  08.02.2021
 • Krzysztof

  Dieta nie jest wymyślna, składniki są proste i wszędzie do zdobycia. Przygotowanie obiadu zajmuje mi max 30 min i można powtarzać oraz wymieniać między sobą przepisy. Nawet bez wdrożenia ciężkich treningów waga spada już w pierwszych tygodniach.

  07.02.2021
 • Agnieszka

  Długo szukałam kompetentnej osoby, która pomogłaby mojemu dziecku. I nie chodziło jedynie o unormowanie wagi, ale nauczenie dziecka prawidłowych nawyków żywieniowych. Po wizytach u Pani Asi córka jest zachwycona - ma pełno swoich ulubionych produktów w diecie, bardzo jej smakuje jedzenie. Ja widzę niesamowity postęp, chętniej sięga po warzywa i ... owoce niż słodycze i słone przekąski, które do tej pory były podstawą u niej. Wystarczyło podać je w odpowiedni sposób! No i oczywiście lepiej się czuje, poprawiła jej się kondycja, ma więcej energii. Zdecydowanie polecam każdemu rodzicowi jako pomoc dla swojego dziecka!

  czytaj więcej
  03.02.2021