O nas

 

 

W trosce o Twój komfort dojazdu nasza Klinika Dietetyczna położona jest w Łodz w niedalekiej odległości od dworca kolejowego. Zadbaliśmy również o miejsca parkingowe przed budynkiem tak abyś bez przeszkód mógł zaparkować swój samochód przed samym ośrodkiem.

Nasza Klinika należy do ogólnopolskiej sieci placówek co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług oraz pełen profesjonalizm w podejściu do pacjenta. Wybierając naszą placówkę masz pewność, że dokonałeś dobrego wyboru!

Wychodząc naprzeciw potrzebom pacjentów nasi dietetycy pracują w godzinach od 8 do 18 tak aby każdy mógł wybrać odpowiednią dla siebie godzinę. W trosce o czas naszych klientów wprowadziliśmy również system rezerwacji wizyt przez Internet, dzięki któremu szybko i wygodnie umówisz się na wizytę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych usług.

Doradztwo żywieniowe

Dobry Dietetyk Łódź to placówka w największej w Polsce sieci poradni dietetycznych Dobry Dietetyk. To co wyróżnia nasz zespół to profesjonalne i kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Skupiamy się na zmianie nie tylko diety ale i na poprawie stylu życia.

Oferujemy kompleksowe usługi dietetyczne zarówno w zakresie dobierania indywidualnych diet jak również poradnictwa i wsparcia dietetycznego. W naszej placówce każdy uzyska spersonalizowane rady i wskazówki, które zawsze tworzone są na podstawie szczegółowego wywiadu żywieniowego uwzględniające preferencje oraz aktualny stan zdrowia.

Zindywidualizowana opieka i programy dietetyczne dla pacjentów

Doradztwo żywieniowe świadczone przez Poznańską Klinikę Dietetyczną odznacza się najwyższą jakością i profesjonalizmem, a także odpowiedzialnością. Nasz zespół specjalizuje się nie tylko w dietetyce ogólnej, ale też w różnych dziedzinach specjalistycznych takich jak żywienie dzieci, dietetyka sportowa czy odżywianie kobiet ciężarnych.